Murat Kurşun: Bakım şart ben de yaptırdım 

Bakımın şart olduğunu dile getiren şarkıcı Kurşun, “Bizler sahnede olan insanlarız, kendimize bakmalıyız. Çok sevdiğim sanatçı dostlarım da dolgular yaptırmış. Bakım şart. Benim de alnımda botoks var, eskiden beri derin alın çizgilerim vardı. İyi ki botoks çıkmış¨ dedi.

PASTA KESEREK KUTLADI

Murat Kurşun, son teklisi ‘Canım Olur Kendisi’nin dijital başarısını şarkıyı birlikte seslendirdiği Sevcan Dalkıran ve yapımcısı Kemal Aslan ile birlikte Arnavutköy’de bir pasta keserek kutladı.

MİLYON İZLENMELERE ULAŞTI

Yaklaşık 25 yıllık müzik kariyerinde Yıldız Tilbe, Hakan Altun, Haktan, gibi pek çok sanatçı dostuyla düet yapan Murat Kurşun, yeni düet projesini başarılı müzisyen Sevcan Dalkıran yaptı. Dalkıran ve Kurşun’un seslendirdiği ‘Canım Olur Kendisi’ adlı şarkı 10 günde yaklaşık 1.5 milyon izlenmeye ulaştı. Sözü Şenol Eşref’e, müziği de Günay Eşref’e ait olan şarkı, Kemal Aslan Music Company etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini almıştı. Romantik bir aşk şarkısı olan ‘Canım Olur Kendisi’nin düzenlemesi ise Suat Aydoğan imzasını taşıyor. Şarkının video klip yönetmeni de Serdar Erken olmuştu.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x